DAMIAANACTIE 2017

Oud-leerling en profrenner Pieter Serry komt langs.

Nu vrijdag 13 januari trapt Pieter Serry onze campagne af om 15.00 uur op de speelplaats van het VTI. Er zullen vooraan twee fietsen op rollen staan onder een partytent van Damiaanactie. Daarna stapt hij op de fiets met een andere renner en leggen ze de eerste kilometers af voor onze 'fiets naar India'-campagne. Van maandag 16 tot vrijdag 20 januari gaat onze fietsactie door in de verschillende scholen van Deinze. De bedoeling is om zoveel mogelijk kilometers af te leggen: België - India. Op onze school zullen er vier fietsen worden geplaatst in de sporthal van het VTI. Elke leerling van onze school kan tijdens de LO-les in die week kilometers voor India afleggen. De leerkrachten van LO verlenen hiervoor graag hun medewerking, waarvoor hartelijk dank. Op dinsdag 17 januari is er om 19.00 uur 's avonds de startavond van onze campagne Oost-Vlaanderen. Mr. Nabi uit Nellore (India) is onze eregast. Dhr De Mulder zal o.a. met hem in gesprek gaan over zijn ervaringen uit zijn inleefreis. Ook komen enkele bouwkampers vertellen over hun ervaring uit Nicaragua. Hierop worden mensen uit de comités van Oost-Vlaanderen uitgenodigd alsook de leerkrachten en de directies uit de scholen van Deinze. Dit gebeuren vindt plaats in onze studiezaal op het VTI.

Het laatste weekend van januari op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 januari vindt onze jaarlijkse stiftenverkoop plaats. De ankerschool is het VTI DEINZE en de stiftenverkoop wordt dan ook vanuit onze studiezaal in dat weekend gecoördineerd.  Steun deze actie door onze facebook pagina te liken met een en deel massaal met al uw contacten. Alvast enorm bedankt voor jullie medewerking.  Klik op deze link voor een videomededeling https://vimeo.com/198586236